Hypotéka, kterou budete mít rádi

Víte, proč má tolik lidí rádo americkou hypotéku? Je to snadné, jedná se o jedinou půjčku na trhu, která je zbytečně neomezuje. Právě proto, že americká hypotéka je bezúčelovým úvěrem. A úvěr bez účelu můžete využít k libovolným plánům, ať už s ním chcete záplatovat svou špatnou finanční situaci a zbavit se exekucí anebo si chcete zpříjemnit život pěknou rekreací. V každém případě, i takový účel je ten pravý.

obrázek půjčka peněz na dárky.png

Je jasné, že právě o hypotéku, kterou můžete využít na cokoli, se bude zajímat mnoho lidí. Když není potřeba dokládat, k čemu peníze chcete využít, jedná se o úvěr, který je pro poskytovatele půjček o něco více rizikový než běžné účelově omezené úvěry, které mají plně pod kontrolou. I přesto naleznete právě americkou hypotéku v portfoliu většiny poskytovatelů úvěrů. Byla by totiž škoda odmítat lidem finanční produkt, který je pro ně tak zajímavý.
Poskytovatelé půjček proto řeší tuto situaci zcela jinak – tím, že musíte splnit podmínky, které zajistí, že půjčené peníze splatíte.
Americká hypotéka vyžaduje ručení nemovitostí. Bez nemovitosti o dostatečné hodnotě na takovou půjčku nedosáhnete. A o tom to je – když se za půjčku zaručíte vlastním hodnotným majetkem, budete se o to více snažit, abyste půjčené peníze vrátili i s úroky ve stanovené lhůtě zpět. V opačném případě o nemovitost přijdete. A to, i když si sjednáte americkou hypotéku bez registru americka-nebankovni-hypoteka.cz anebo bez dokládání příjmu.

eura v rukou.jpg

Zajímá vás, jaký nemovitý majetek můžete použít jako záruku? Možností máte opravdu mnoho a příjemné je, že ani tak nezáleží na konkrétním druhu vámi zvolené nemovitosti, jako především na její aktuální tržní hodnotě. Můžete tak ručit nejen svým rodinným domem či bytem, což je to první, co většinu lidí napadne, ale klidně i pozemkem, výrobním areálem firmy či jinými nebytovými prostory, a v případě malé půjčky i garáží nebo zahradní chatkou. V každém případě počítejte s tím, že získat můžete částku do maximální výše sedmdesáti procent tržní hodnoty vámi zvolené nemovitosti.