Dárkové koše netradičně

Dárkové koše jsou častým dárkem našim babičkám, dědečkům, maminkám i tatínkům. Často je to pro nás poslední možnost, když už nic nemůžeme vymyslet. I dárkový koš však může být originální a může udělat radost. Stačí to jenom trochu přemýšlet nad jeho obsahem.dárkový koš
Pro gurmány
Pro gurmány jsou ideální dárkové koše plné dobrot, těch sladkých i slaných. Koše plné dobrot jsou velice oblíbené především u seniorů, kteří si již spoustu těchto pochutin nemohou z důchodu dovolit. Zabalit můžete sýry, paštiky, kvalitní suchý salám, kvalitní cukrovinky, čokoládu, oblíbené sladkosti, dobrou kávu… Záleží jen na vás, jak dotyčného znáte.
Pro muže
Dárkový koš pro muže nemusí být tak úplně koš. Co takhle bedna, do které se musí dostat pomocí páčidla? Ta může obsahovat spoustu dobrot, nebo třeba kvalitní alkohol, příslušenství pro rybáře, sladkosti pro milovníky sladkého, nebo třeba plno masových konzerv pro milovníky kvalitního masa. Nejedná se totiž o jen tak nějaké výrobky, většinou jsou to regionální a vysoce kvalitní pochutiny, které každý opravdu ocení.
Pro čerstvou maminku
Porodila vaše kamarádka, sestra nebo žena dítě a chcete jí udělat radost? Dárkový koš může být ideálním dárkem. Co do něj dát? Tak třeba kojící čaj, mlsání pro maminku na pevné nervy, drobnosti pro miminko nebo třeba poukázku na vození kočárku. Určitě nekupujte kosmetiku, popřípadě umělé mléko. V případě plenek se raději rodičů zeptejte, jaké kupují, spousta dětí totiž snese jen jeden či dva typy plenek a z ostatních může mít vyrážku.sladký dárkový koš
Univerzální balíčky
Samozřejmě můžete koupit i univerzální balíček, určený pro ženu nebo pro muže. Počítejte však s tím, že v balíčku bude spousta věcí, které se pro obdarovaného nemusí hodit. Mnohem lepší je vybrat balíček pro konkrétního http://protikapitalu.org/blog/kosik-dk/ člověka, než kupovat univerzální. Pokud nemáte jinou možnost pak nejspíše i tato udělá radost, avšak ne takovou, jako originální dárek od srdce.