Charlieho andílci jsou zpět

            Tento legendární film, který vypráví o třech tajných agentkách, které na příkaz svého šéfa Charlieho likvidují zločince, se dočká pokračování, jehož premiéru můžeme vidět v kinech v listopadu tohoto roku. Je nutné podotknout, že se opravdu nejedná o reset předešlých filmů ale o jejich volné pokračování.
pražená kukuřice a muffiny
            Charlieho andílci původně začínali jako seriál, který se vysílal v letech 1976-1987. Poté jsme se dočkali 2 filmů, které jsou dnes tak oblíbené. 1. se divákům představil roku 2000 a 2. následoval 3 roky po té.
Představitelky hlavních rolí se ale změní. Nenalezneme zde tedy Cameron Diaz, Drew Berrymore ani Lucy Liu. To ale rozhodně není důvod ke smutnění. Rolí agentek se zhostily krásky Kristen Stewart, která je známá hlavně rolí křehké Belly Swanové z upírské ságy Twilight, Naomi Scott, kterou proslavila role Kimberly Hart ve filmu Power Rengers: Strážci vesmíru a trio zakončí Ella Balinska.
šest nábojů
Režie se ujala Elizabeth Banks již známe například z fimlů Určitě, možná, Velcí bratři, z série Hunger games, trilogie o Spider-Manovi nebo Ladíme! Objevit ji můžeme ale i na malé obrazovce v seriálech Scrubs: Doktůrci nebo sitcomu Studio 30 Rock, díky níž byla nominována na cenu Emmy. V samotných Charlieho andílcích si také střihne roli a to Bosley.
Na světlo byl vypuštěn už i první trailer a zatím to vypadá, že o akční scény, humor a pořádnou dávku sexeappealu nebude nouze. Představitelkám hlavního tria očividně role sedí a zhostily se jich s velkým elánem.  
filmová klapka
Režisérka se také nechala slyšet, že návrat Charlieho andílků by mohl představovat začátek jejich nové série. Tak uvidíme, jaký ohlas bude jejich comback mít a zda bychom se skutečně dalších dílů mohli dočkat.
Vyrazte tedy 14. listopadu do kin, kdy je předpokládaná česká premiéra tohoto snímku, a zhodnoťte, jak se s tím režisérka a samotné herečky popraly. Musíme uznat, že laťka je nasazena opravdu vysoko.