Rozzařte váš byt selským nábytkem

Tradiční selský nábytek už není výsadou pouze chalup, v poslední době si probojovává cestu zpět do našich domovů. Je naprosto pochopitelné proč. Je vyráběný tradiční truhlářskou technikou z masivního dřeva. Ruční práce zaručuje originalitu každého kusu. Díky dřevěnému materiálu dokáže provonět celou vaši domácnost. Většina kousků disponuje velkým množství úložného prostoru, kam můžete schovávat své cenné předměty.

Rustikální interiér

Romantické vzezření tradičního nábytku vám doma vytvoří příjemnou a oddechovou atmosféru. Můžete si v selském stylu zařídit celý domov, ale tento nábytek nepatří pouze do rustikálního interiéru, můžete si pořídit jednu srdcovku, která vám doladí váš interiér. Možností je několik, pojďte se nechat strhnout krásou tradice. Chcete doma trávit úchvatné chvilky s rodinou u společné večeře nebo oběda? Tento nádherný stůl je pro takové momenty jako dělaný. Stůl dokáže vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, díky které rodinní členové zapomenou na televizi a familiární zábava bude téct proudem. Nemáte kam schovat vaše oblečení?

selský pracovní stolek

Masivní skříň obsahuje nemalé množství šuplíků, poliček, zásuvek a všemožného úložného prostoru, kam uschováte všechny vaše cenné hadříky a doplňky. Dnešní doba je synonymem pro zaměstnání z domu. Trávíte všechen čas ve své domácnosti při práci i ve volném čase? Rozzařte vaši pracovnu poctivým psacím stolem, který vás vytrhne z nudné denní rutiny. Celoživotní přání snad každé ženy – toaletní stolek. Kdo by o něj nestál? Velké zrcadlo a spousta úložného prostoru na uschování veškerých kosmetických potřeb a doplňků. A samozřejmě úchvatný pocit při sezením před toaletkou, který každé ženě dodává sebedůvěrou královny. Řešíte zařízení chodby? Zvažte krásnou lavici, kterou nevyužijete pouze k sezení při nazouvání bot, ale úložný prostor vám dodá prostor k uschování vašich šál nebo rukavic. Zaujal vás ukazovaný nábytek, tak neváhejte a navštivte Svět pokladů. Ten nabízí široký sortiment rustikálního nábytku, který je vytvořen z masivního dřeva a garantuje vám kvalitu každého kusu.