Laserové paprsky nejsou nebezpečné

Různé střílečky známe z internetových her, vlastně abychom to upřesnili, spíš naše mladá generace. Ale sedět u počítače a reagovat na pohyb svého protivníka rozhodně není takový zážitek, jako když můžeme v reálu běhat, schovávat se a přirozeně bránit a útočit. Jako protivník sice stojí kamarád, ale na druhou stranu mu to rozhodně neublíží. Přesně taková je lasergame Lazerfun Praha, která nabízí několik vhodných verzí pro hru. V podstatě se nejedná o dlouhé hodiny boje, ale o zábavu, kterou si pak můžete zpestřit občerstvením, stolním fotbálkem, který je sice velmi jednoduchý na ovládání, ale zase poskytne dostatečně dost zábavy.

labyrint (54)

Arény jsou připraveny

V první řadě je třeba si domluvit nějaký tým kamarádů nebo i pracovníků. Jedná se totiž o týmovou spolupráci, kdy se bojujete proti jednomu, který bude vyzařovat jinou barvu, než ostatní. Přirozeně, že je třeba ho lapit a zneškodnit. A je pravdou, že tato týmová hra poskytne nejen nějakou spolupráci, ale také pohyb, a bohužel toho v dnešní době není nikdy dost. Když máte tým hráčů ochotných se statečně utkat v boji, tak je třeba si zarezervovat termín a rozhodně si vybrat arénu, která bude nejvíce sympatickou a poté již nic nebrání, než se jen těšit na hru. Arény v daný čas budou vždy připraveny.

IMG_8111

Výběr lze tak trochu korigovat

  • Začátečník – ten v podstatě pořádně neví, do čeho jde, ačkoliv je mnoho videí, přesto živá skutečnost je vcelku úplně jiná. Výběr arény pro začátečníky není také jednoduchou záležitostí, ale nikdo neříká, že si nelze vyzkoušet všechny.
  • Pokročilý hráč – už má samozřejmě něco za sebou a také pravidla jsou složitější. Je dobré si případně něco o hře přečíst, jelikož poté se získají základní informace, které mohou ovlivnit celkový výběr arény.
  • Expert – taková aréna je připravena pro skutečné hráče, kteří mají něco za sebou. Aby to bylo zajímavější a také přirozeně složitější, tak získají zbraně rychlejší a také štít, který jen tak žádnou střelu nepropustí a je těžké poté hráče vyřadit.